BLAST PRO SERIES

BLAST Pro Series Nedir? BLAST Pro Series, global Espor turnuvaları arasında en yeni ve en çok ilgi çeken turnuvalardan biridir. CS: GO BLAST Pro Series, dünyadaki en iyi espor takımlarını bir araya getirerek bir turnuva formatında oyunun ve takımların hayranlarına sunan bir organizasyondur. Tüm format canlı olarak TV ve dijital medyadan dünayaya ulaştırılır ve en iyi canlı CS:GO deneyimini seyirciyi yaşatır.

Blast Pro Series Nedir? Blast Pro Series Türkiye

RAKAMLARLA BLAST

PRO SERIES

Dünyanın en büyük 6 CS:GO espor takımını bir araya getiren BLAST Pro Series turnuvasının ilki Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da yapıldı. Danimarka ulusal kanalından canlı yayınlanan etkinlik, aynı anda Twitch TV’de 20 farklı kanalda, 16 farklı dilde, anlık 2.5 milyon seyirciye ulaştı. Tüm dünyada toplamda 275 milyon eve giren BLAST Pro Series’in Finalini sadece Twitch’te aynı anda 392.000 kişi izledi. Dijital dünyada 60.000.000 Sosyal Medya erişimine ulaşan organizasyon, tüm medyada 818.000.000 potansiyel erişime ulaştı. Yayınlandığı ulusal kanallarda Eurovision ve Olimpiyat oyunlarının reytingini geçen BLAST Pro Series, İstanbul ayağı ile rekorları kırmak için geliyor! Sanırız artık herkes BLAST Pro Series Nedir sorusunun cevabını biliyor.

NEDEN COUNTER

STRIKE: GLOBAL

OFFENSIVE?

Video oyunları endüstrisinde nesiller boyu video oyunlarını kapsayan en popüler oyunlardan biridir. 1999 yılında geliştirildi ve her türden oyuncuya hitap etmek için geliştirilmeye devam ediyor. Oyun, izlenmesi ve takip etmesi kolay, büyük kitlelere eğlenceli bir içerik sunar. CS: GO, büyümekte olan ve dünya ile bağlantılı bir espor hayran kitlesine hitap ediyor.

NEDEN 6 TAKIM?

Günlerce süren turnuvalar, şampiyonluğa giden yolda takımların taraftarlarını uzun bir maratona sokar. Saat farkları nedeniyle farklı ülkelerde yapılan turnuvaların maçlarını takip etmek zorlaşır. BLAST PRO SERIES sadece dünyanın en profesyonel CS:GO Takımlarını bir araya getirerek tek günlük özel bir turnuvada tüm takımların taraftarlarına ve espora gönül veren izleyicilere en iyi canlı yayın deneyimini yaşatmak için hazırlanmıştır. Arenada 10.000’den fazla izleyici ve canlı yayınla ekranları başındaki milyonlar, dünyanın en iyi 6 CS:GO takımını bir arada ve uzun maçlar boyu takip eder.

BLAST PRO SERİES’i benzerlerinden ayıran en büyük özellik, turnuvaya katılan takımlar tek maçla elenmez. Böylece taraftarlar takımları ilk maçtan elendiğinde turnuvayı bırakamaz çünkü her kaybedilen maçın telafisi vardır. Şampiyonluğa giden yolda iki takım final oynarken, geride kalan takımların 2 tanesinin oyuncuları 1v1 maçlarda birbirlerine üstünlük kurmaya çalışır. Bu da taraftarların destekledikleri takım ve oyuncular için her an heyecan hissetmesini sağlar. Özel formaları gereği BLAST PRO SERİES esporu takip eden, CS:GO’yu seven herkese keyifli ve heyecanlı bir gün geçirtmek için kurulmuştur.

 

Dünyanın en büyük 6 CS:GO takımı, BLAST PRO SERIES ile 1 gün boyunca karşılaşacak, şampiyon o gün belli olacak. Günlerce süren, maçların saatini kaçırdığın turnuvalardan sıkılmadın mı? BLAST PRO SERİES seni bekliyor!